O CZYM PRZYSZŁA PANNA MŁODA POWINNA WIEDZIEĆ

Salon Mody Ślubnej Bella Donna w Koszalinie poleca Panstwu suknie ślubne
hiszpańskiej firmy Pronovias Fashion Group. Prezentujemy je na stronach naszej galerii:
SAN PATRICK       AVENUE DIAGONAL      WHITE ONE

JAK KUPIĆ SUKNIĘ ?

Prezentowane w salonie kreacje ślubne są przeznaczone do zapoznania się z kolekcją, przymierzenia i dokonania wyboru przez przyszłą Pannę Młodą.
Wszystkie modele pochodzące z linii San Patrick, Avenue Diagonal oraz White One można nabyć w naszym salonie po złożeniu zamówienia na wybrany model.
Należy pamiętać, że czas oczekiwania na wybrany model sukni ślubnej wynosi maksymalnie 16 tygodni, łącznie z dopasowaniem sukni do figury Panny Młodej.
Moze to miłość, a może stres, ale Młode Panny często chudną przed tym niepowtarzalnym w życiu dniem zaślubin dlatego odbiór sukni planujemy przeważnie w ostatnim tygodniu przed ślubem :)

A MOŻE WYPOŻYCZYĆ SUKNIĘ ...

Prezentowane na naszej stronie suknie są dostęne w Salonie Bella Donna w Koszalinie dla Panien Młodych decydujących sie na wypożyczenie sukni.
Koszt wypożyczenia sukni w Salonie Bella Donna wynosi 50%-60% wartości sukni. Pobierana jest wtedy opłata za pranie sukni ślubnej w wysokości 150 złotych.

INNE SUKNIE Z KOLEKCJI: SAN PATRICK , AVENUE DIAGONAL , WHITE ONE
których nie ma w salonie, a są w ofercie

Do obejrzenia pozostałych sukni, które należą do pełnej oferty prezentowanych kolekcji, które mozna kupić na indywidualne zamówienie, zapraszamy do wizyty na oryginalnych stronach firmy Pronovias Fashion Group:
SAN PATRICK      AVENUE DIAGONAL      WHITE ONE

Zaret
Salon Mody Ślubnej Bella Donna    75-074 Koszalin, ul. Drzymały 18 .    Tel.: 94-314-15-95    kom. (+48) 604-511-135
Zapraszamy : Pon. - Pt. od 10,00 do 17,00 ; Soboty   10,00 - 13,00    W ofercie    suknie ślubne, najnowsze kolekcje ,   San Patrick,   Avenue Diagonal,   White One