O FIRMIE

SalonBellaDonnaWnSalonBellaDonna_WejscieSalonBellaDonna

Salon Mody Ślubnej Bella Donna otworzył swoją pracownię przy ulicy Drzymały 18 w Koszalinie 1-go grudnia 2009 r.
Tradycje rodzinne, przekazane z pokolenia na pokolenie, w dziedzinie krawiectwa damskiego zaowocowały powstaniem w roku 1985 firmy o profilu mody damskiej.
Następstwem było otwarcie Pracowni Mody Damskiej i Mody Ślubnej wraz z Salonem Bella Donna, w której do chwili obecnej urzeczywistniają się marzenia wielu kobiet.
Salon Mody Ślubnej Bella Donna w Koszalinie powstał, by zaoferować Państwu sposobność wyboru kreacji ślubnych pochodzących bezpośrednio z renomowanych, światowej klasy, hiszpańskich pracowni mody śłubnej należącej do Pronovias Fashion Group. Kolekcje ślubne wychodzące spod igły tak znanych kreatorów mody ślubnej jak: Hannibal Laguna, Manuel Mota czy Emanuel Ungaro i Elie Saab, należą do jednych z najbardziej podziwianych na świecie.

Unikalny styl prezentowanych Państwu sukien łączy w sobie elegancję i romantyczność, nowoczesność i odwagę z kunsztem wykonania. Kolekcje tworzone są z połączenia tkanin takich jak koronki, haftowane tiule, guipury, tafty, szyfony, organzy, woale, gazy ozdobione delikatnymi dodatkami.
Kombinacje tych materiałów tworzą uwodzicielską, niepowtarzalną postać Panny Młodej.

Naszym pragnieniem jest, by Salon Mody Ślubnej Bella Donna stał się dla Państwa szczególnym miejscem, w którym zastaną Państwo niezapomnianą atmosferę oraz profesionalną pomoc, dzięki której każdy typ urody i osobowości przyszłej Panny Młodej zostanie podkreślony i wyeksponowany poprzez odpowiednio dobraną kreację ślubną.

Salon ma w swojej ofercie także suknie wieczorowe i koktailowe, a pracownia Salonu Bella Donna uzupełnia ofertę handlową o niepowtarzalne kreacje tworzone w oparciu o wysublimowane marzenia klientek

ZAPRASZAMY
UWAGA !!! Salon Mody Ślubnej Bella Donna zaprasza na ulicę Drzymały 18 w Koszalinie

Salon Mody Ślubnej Bella Donna    75-074 Koszalin, ul. Drzymały 18 .    Tel.: 94-314-15-95    kom. (+48) 604-511-135
Zapraszamy : Pon. - Pt. od 10,00 do 17,00 ; Soboty   10,00 - 13,00    W ofercie    suknie ślubne, najnowsze kolekcje ,   San Patrick,   Avenue Diagonal,   White One